ОЗОНАТОР очисник води, повтря, продуктів харчування(TR-YCA)


Klarens
Тип объявления: продажа
Регион:Украина, Львов
Продавец: Klarens
Дата размещения:29.10.2020
Цена:7 600 грн.

Описание

Область застосування приладу:
1. Застосування приладу в офісі, конференц-залі і вдома.
Активний кисень видаляє токсичні речовини, що утворюються в результаті ремонтних робіт, запобігає поширенню вірусів, усуває неприємні запахи (в т.ч. запах сигаретного диму) і попереджає появу паразитів.
2. Застосування приладу в барах, перукарнях, лікарнях і санаторіях.
Прилад очищає повітря, видаляє тютюновий дим, вбиває бактерії і мікроби, зменшує поширення вірусів, видаляє запахи лікарських препаратів і неприємні запахи в лікарняних палатах, насичує повітря в закритих приміщеннях киснем.
3. Застосування приладу на кухні.
Озон розщеплює природний газ і утворені в результаті його горіння чадний газ та інші шкідливі речовини, нейтралізує неприємні запахи в холодильнику, кухонних шафах, видаляє такі шкідливі речовини як толуол, спирт, оксиди сірки і т. д.
4. Застосування приладу в зоомагазинах. Усунення неприємних запахів від сміттєвих відходів.
Активний кисень нейтралізує запахи тварин і продуктів їх життєдіяльності, запобігає появі бліх, вбиває бактерії, мікроби і віруси (наприклад, вірус грипу). Регулярне застосування приладу в місцях зберігання сміття покращить якість повітря, скоротить чисельність тарганів, мух і комах.
5. З метою усунення неприємних запахів у холодильнику.
Температура від 0 - 10 градусів є ідеальним середовищем для розмноження стійких до холоду бактерій. З цієї причини в холодильнику з'являються бактерії і неприємні запахи. Якщо ж протерти холодильник водою з розчиненим озоном або ж скористатися приладом, всі мікроби і бактерії будуть знищені, а неприємні запахи нейтралізовані.
6. Дезінфекція фруктів і овочів.
Включіть прилад у мережу, покладіть фрукти і овочі (не більше 5 кг), які потребують обробки, у воду. Помістіть на дно ємності, наповненою водою, насадку кулястої форми, залиште прилад включеним на 3 - 10 хвилин. Птиця, м'ясо та інші продукти очищаються протягом 10 - 20 хвилин.
7. Стерилізація посуду, молочних пляшок, рушників, одягу.
Помістіть посуд, дитячі молочні пляшки в ємність, наповнену водою, введіть озон. Протягом 10-20 хвилинної стерилізації все очиститься. Час стерилізації одягу залежить від її кількості (зазвичай 20 хвилин). Після стерилізації одяг стає м'яким, чистим і приємним на дотик. Зубні щітки та інструменти стерильними.
8. Очищення води.
Помістіть насадку кулястої форми у воду, що вимагає очищення (не більше 20 літрів), приблизно на 10 хвилин. Прилад видаляє залишки хлору, мікроби, окис заліза, марганець, а також неорганічні речовини, збагачує воду киснем. Якщо вода використовується для пиття, необхідно після зупинки приладу зачекати 20 хвилин, щоб О3 (озон) у воді помінявся на О2 (звичайний кисень).
9. Акваріумна стерилізація, збагачення киснем, профілактика захворювань.
Помістіть насадку кулястої форми в акваріум. Молекули озону, потрапляючи у воду, звільняють чистий кисень, знищують мікроби, домішки окислення, перешкоджають розкладанню залишків корму для риб. Для профілактики захворювань достатньо щодня використовувати прилад протягом 5 хвилин.
Запобіжні заходи:
При використанні приладу необхідно, щоб сам прилад завжди знаходився вище рівня води, щоб запобігти затікання води всередину приладу через трубку, так як це може викликати його поломку.
Купити за оптовою ціною генератор активного кисню у Львові
Конт. тел. (032)247-22-20 : (097)455-00-86 : (063)47-99-583

Фотографии

посмотреть

Комментарии

закрыть Паспорт

Логин (Регистрация):
Пароль:

Забыл свой пароль…