Стимулятор циркуляції енергії і крові (Чі-Сюе) по системі Тібетської медицини


Klarens
Тип оголошення: продаж
Регіон:Украина, Львов
Продавець: Klarens
Дата розміщення:20.06.2022
Ціна:23 500 грн.

Опис

Прилад дозволяє ефективно використовувати розташовані на ступнях, долонях і на тілі рефлексивні зони. Використовуючи метод високочастотної спіралі, він активізує кровообіг, покращує обмін речовин, укріплює імунітет, тим самим попереджаючи захворювання і зберігаючи здоров'я.
Достатньо застосовувати апарат 1—2 разів на день для отримання очевидного результату. Кожен сеанс може продовжуватися від 3—15 хвилин (наприклад, поза «масаж рук» або при масажі стоп сидячи) до 30 і більше хвилин (різні пози «лежачи»).
З погляду китайської медицини енергія – це живильна речовина, що протікає в організмі, як, наприклад, есенція їжі повітря яким ми дихаємо.
Положення китайської філософії: кров – мати енергії ( Ци ), говорить про те, що кров є носієм, джерелом живлення для енергетики організму. Життєва активність обумовлена кровообігом.
Енергія і кров, циркулюючі по всьому організму людини – це матеріальна основа фізіологічної діяльності всіх органів і тіла в цілому. Хвороба – це порушення нормальної циркуляції.
Ритм нашого життя прискорюється з кожним роком. Збільшуються об'єми робіт, які нам необхідно виконувати. Ці чинники, додані до екологічної і соціальної нестабільності, є причиною постійних стресів, тілесної і душевної втоми. У подібних умовах нам катастрофічно не вистачає часу і сил займатися хоч яким-небудь спортом, одержувати фізичне навантаження, про яке так просить наше тіло. Як наслідок вище переліченого виникає застій циркуляції енергії і крові в органах, тканинах, судинах і енергетичних каналах, що призводить до порушення обміну речовин.
Застій енергії – причина появи різних болів, головним чином, болі з відчуттям здуття кишечника, а також сверблячого і блукаючого болю. Загостренню болю сприяє і поганий настрій; у свою чергу, позитивний внутрішній настрій дає знеболювальний ефект.
Залежно від того, де саме локалізується застій енергії і крові, існує небезпека виникнення різних недуг. Так застій циркуляції енергії і крові у області серця стає причиною душевного неспокою, утруднення в грудях, почастішання пульсу, аритмії, ішемії.
Застій циркуляції енергії і крові в мозку викликає запаморочення, шум у вухах, головний біль, дисфорію, втому, лінощі, неврастенію, безсоння, амнезію, параліч лицьового нерва, апоплексію.
Наслідком застою циркуляції енергії і крові в травній системі є болі в животі, здуття живота, втрата апетиту.
Застій циркуляції крові і енергії в нирках – причина люмбаго, гематурія, набряків.
Застійні явища мікроциркуляції енергії і крові в шкірі, суглобах, м'язах є причиною виникнення синців, вікових порушень пігментації, викликають відчуття оніміння кінцівок, озноб, дискомфорт, ломоту в поясниці і колінах, біль в суглобах, відчуття внутрішнього холоду.
Загальний застій мікроциркуляції енергії і крові у всьому тілі – початок процесу старіння організму!
Стимулятор циркуляції енергії і крові дозволяє використовувати всі рефлексивні зони, розташовані на ступнях наших ніг. Заснований на методі правообертальної спіральної високочастотної вібрації, він сприяє попередженню захворювань і збереженню здоров'я сучасної людини.

Властивості:
Підсилює кровообіг і мікроциркуляцію в тканинах.
Підсилює обмін речовин.
Укріплює імунітет.
Нормалізує циркуляцію по каналах "Цзин-ло".
Сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму.
Покращуючи кровообіг і обмін речовин, стимулятор циркуляції енергії і крові активізує клітини, підвищує життєвий тонус організму, очищає кров, знижує її в'язкість. Завдяки застосуванню стимулятора можна позбавитися старих хвороб і захистити себе від нових.

Показання до застосування стимулятора циркуляції енергії і крові:
1. Надмірна вага.
2. Викривлення хребта.
3. Нервова напруга і перезбудження.
4. Міалгії, невралгії, радикуліт.
5. Артрит, болі в суглобах, подагра.
6. Безсоння.
7. Геморой, закрепи.
8. Анемія.
9. Захворювання внутрішніх органів, порушення травлення.
10. Порушення кровообігу кінцівок і мікроциркуляції.
11. В'ялість шкіри, передчасне старіння.
12. Синдром хронічної втоми.
13. Робота, пов'язана з тривалим стоянням на ногах ( перукарі, продавці, кухарі та інші).
14. Малорухливий спосіб життя.

Протипоказання:
1. Тромбофлебіт.
2. Гостра стадія запальних процесів.
3. Злоякісні новоутворення.
4. Сечокам'яна і жовчокам’яна хвороби.
5. Травми хребта.
6. Гострий біль.

P.S. - лідер продажів в Україні, серед усіх приладів компанії!!!

Фотографії

подивитися
подивитися
подивитися

Коментарі

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…