Комплектуючий до камінного годинника Янтарь 1971 рік

Крилами віри
Тип объявления: покупка
Регион:Украина, Софиевка
Покупатель: Крилами віри
Дата размещения:11.10.2017
Цена:не указана

Описание

Запрошую мене підкріпити, купив на OLX несправний для реставрувати камінний годинник, вибір трапився трофейний 1971 рік. Механіку склав, робота загальмувала на електронній частині, проблема з катушкою. Потрібна такого формфактора платка з ціленькою катушечкою. На скрині не мій годинник але типова плата. Спасибі за кампанію!

Фотографии

посмотреть

Комментарии

1

13.10.17 21:59

доброго вечора, нагадайте мені з понеділка, щось подібне було в гаражі

Ответить | с цитатой

2

13.10.17 22:06

Ответ на [1] от kitario

Добре. Є поширенні але на сьогодні давно припинили випуск моделі вони найкращі, а у мене зовсім трофейні, знайти комплектуючі поки туговато... Тому якщо у Вас таке завалялось це вдача. Однак за окрему деталь, а Ви її витягнути не зможете, я віддав би не більше 30 грв. за все цілком не більше 40 грв.

Ответить | с цитатой

3

16.10.17 12:51

Ответ на [1] от kitario

Така скромняга http://pixs.ru/showimage/WIN2017101_3033305_27916045.jpg

Механіка повністю перекладена з двох битих годинників, готова до роботи, зависло на електронній частині, шукаю її.

Останні торги 40 грв. на ОЛХ, є пропозиції від 50 до 70 грв, все пропонують в жахливому стані, бруду в середині більше чим зверху, механіка довбана якимись майстрами, тому ризиковано купувати.

Один годинник просто віддали даром, інший жахливий купив за 70 грв з них зібрав, тому я ще не зовсім у збитку, сам годинник я думаю коштує не більше 300 грв, а за поточних витрат 215 грв.

Що там у Вас і які ставки?

Звісно у моделі є свої переваги і все метал але клас точності не дуже вражає і залежить від майстра тому бажано платити не за метал, а за роботу, майстру перш за все.

Ответить | с цитатой

4

17.10.17 16:13

Відповідь не надійшла. Чекаю нові пропозиції

Ответить | с цитатой

закрыть Паспорт

Логин (Регистрация):
Пароль:

Забыл свой пароль…