Установка супутникової антени в Києві


Тип объявления: продажа
Регион:Украина, Киев
Продавец: Виктор
Дата размещения:02.03.2021
Цена:1 500 грн.

Описание

Установка супутникової антени в Києві ціна встановлення налаштування.
тел 098-355-75-89
Безкоштовне цифрове Т2 супутникове телебачення ТВ в Києві. Комплекти супутникового обладнання для установки супутникових антен по Києву і області Гостомель, Ирпень, Буча, Вишневое, Боярка Васильков та інш, настройка супутникових антен в Києві, монтаж супутникових тарілок і підключення супутникового телебачення Виасат в Києві та передмісті. Ціна комплекту обладнання супутникового тв для установки супутникової антени та Т2 сьогодні доступна всім.
Є бажання мати більше 120 каналів без абонентської плати на укр і російській мові в MPEG-4 і HD якості, а також більше 500 каналів з будь-якої точки планети? Просто зателефонуйте нам.
Що дає установка супутникової антени та Віасат: Всі ми любимо дивитися телевізійні програми в хорошій якості, але з різних причин, не скрізь є можливість дивитися кабельне або ефірне телебачення Т-2. Саме тому люди вдаються до встановлення супутникових тарілок. Особливо гостро питання підключення супутникового тв Віасат та Екстра ТВ і установки супутникової антени стоїть для людей які проживають в приватному секторі і на дачі.
Ми пропонуємо якісний і недорогий монтаж супутникових антен (тарілок) в будь-якому районі Києва, Надаємо всі гарантії якості від вироблених нами робіт з встановлення та підключення супутникового тв. Великий досвід роботи, доступні ціни на обладнання та установку.
Як правило антена в Україні налаштовується на 3 супутника Хотбірд сириус (астра) Амос або чотири супутники астра (Сіріус) Амос Хотбірд і АБС 75 або Ямал 90.
Ми поважаємо всіх, хто до нас звертається і намагаємося робити свою роботу якісно.
Завдяки багаторічному досвіду ми виконуємо установку супутникових антен тарілок будь-якої складності.
Дана пропозиція з продажу телевізійного обладнання з доставкою для установки антен також дуже актуально для власників дач і заміських будинків Гостомель, Ирпень, Буча, Вишневое, Боярка Васильков та інш.
Завдяки тому, що канали супутникового тв транслюються в цифровому стандарті, "картинка" виходить просто ідеальна і плюс стерео звук.
Ви можете підключати до антени телевізорів стільки, скільки вам необхідно.
HD якість картинки і стереозвуку просто неймовірне на рівні MPEG-2, MPEG-4, Full HD, 4K, UHD (Ultra HD) 8K і продовжує розвиватися.
Супутникове тв Віасат це понад 120 російськомовних каналів без абонплати та більше 1000 безкоштовних каналов з усього світу прийнятих на супутникову антену в ідеальному цифровій якості зображення та стереозвуком.
У нашому інтернет-магазині супутникового обладнання ви можете знайти, вибрати, купить тюнер Виасат, ресивер Экстра ТВ, приставку Т2 найрізноманітніші моделі обладнання для цифрового телебачення. Це супутникові антени, тюнери і багато іншого за найнижчою ціною в Україні.
Таку вигідну ціну супутникових антен в 2020 році Вам можуть запропонувати тільки в нашому інтернет-магазині і тільки на цьому тижні!
Прямо зараз замовте комплект супутникового ТБ з швидкою та якісною установкою супутникової антени і насолоджуйтеся вашими улюбленими каналами в цифровому форматі з ідеальною якістю зображення без абонплати Гостомель, Ирпень, Буча, Вишневое, Боярка Васильков та інш.

Фотографии

посмотреть

Комментарии

закрыть Паспорт

Логин (Регистрация):
Пароль:

Забыл свой пароль…