Курси масажу у Львові


Тип оголошення: продаж
Регіон:Украина, Львов
Продавець: Sergey
Дата розміщення:06.12.2022
Ціна:5 700 грн.

Опис

Практикуючі спеціалісти у "Вищій школі масажу "Атлант" навчають масажу по напрямках: Класичний, антицелюлітний (медований), вакуумний (баночний) масаж, антицелюлітне обертання (глина, ламінарія), масаж обличчя, східні масажні практики, рефлексотерапія, точковий масаж, з подальшим виданням відповідних Сертифікатів. Наші випускники працюють не тільки по всій Україні, а у всіх точках Світу.

Хочете бути здоровими та красивими? Бажаєте допомагати іншим покращити свій внутрішній світ та фізичне здоров’я? Тоді вам неодмінно слід завіти до вищої школи масажу «Атлант».

Навчання проводиться 5 днів на тиждень(робочі дні), до 2-х годин. За цей час Ви оволодієте такими напрямками в масажі, як Класичний, та антицелюлітний+медовий, про що отримаєте Сертифікат. Маючи намір працювати в сфері Wellness індустрії ми продовжуємо навчання + 1 тиждень і Ви оволодієте знаннями і навичками Вакуумного масажу(4 види банок), антицелюлітне обгортування (ламінарія, глина), масаж обличчя і отримуєте Сертифікат "Масажист широкого профілю". При умові практичної роботи 2-3 місяця, маєте змогу пройти курс "Східна філософія здоров'я" та отримати відповідний Сертифікат.

Фотографії

подивитися
подивитися
подивитися
подивитися

Коментарі

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…