Кардіокомфорт 60т. Здоров’я серця та судин


viktor2011
Тип оголошення: продаж
Регіон:Украина, Одесса
Продавець: viktor2011
Дата розміщення:29.09.2023
Ціна:219 грн.

Опис

Кардіокомфорт
Що робить?
*нормалізує функціонування серцево-судинної та нервової систем при ішемічній хворобі серця та недостатності мозкового кровообігу;
сприяє зниженню артеріального тиску та усуненню порушень серцевого ритму та підвищенню чутливості міокарда до серцевих глікозидів;
поліпшує кровообіг у коронарних судинах серця та судинах головного мозку.
Як працює?
знімає загальну збудливість і проявляє спазмолітичну дію;
володіє заспокійливими, сечогінними, антиатеросклеротичними властивостями;
впливає на зменшення запальних процесів у системі серця;
виявляє загальнозміцнюючу дію.
Як застосовувати?
По 1 таблетці двічі на добу.

Склад активних інгредієнтів на 1 таблетку: сухі екстракти: квітів та плодів глоду 80 мг – (mg); трави буркуну 60 мг – (mg); коренів дикого ямсу (діоскореї) – 40 мг (mg); коренів лепехи 20 мг – (mg); трави астрагалу шерстистоквіткового – 20 мг (mg); квітів акації (робінії) – 20 мг (mg). Допоміжні речовини таблетки: кальцію карбонат (Е 170), крохмаль.
Квіти та плоди глоду забезпечують комплексний вплив на серцево-судинну систему. Покращують роботу серцевого м'яза, усувають порушення ритму серцевих скорочень, посилюють кровообіг у коронарних судинах серця та судинах головного мозку, нормалізують артеріальний тиск, підвищують чутливість міокарда до серцевих глікозидів, знижують проникність стінок кровоносних судин і капілярів, сприяють зниженню рівня холестерину в крові. Плоди глоду містять безліч поживних речовин. У плодах рослини сконцентровані тритерпенові кислоти — кратегова, олеїнова, урсолова, а також присутні аскорбінова кислота, фенольні сполуки
Трава буркуну містить природний антикоагулянт дикумарин, який має здатність розріджувати кров за рахунок блокування вітаміну К. Буркун зазвичай використовується для лікування тромбофлебіту — запалення венозної стінки із закупоркою вени тромбом.
Корені дикого ямсу містить діосгенін (рослинний стероїд), виявляє помірну естрогену активність. Знижує артеріальний тиск;знижує рівень холестерину; нормалізує ліпідний склад крові, зменшує клінічні симптоми менопаузи. Корені та корневища дикого ямсу розширюють периферійні судини і покращують коронарний кровообіг. Надають протизапальну дію, пов'язують і знижують рівень холестерину. Крім того, ефективний  при лікуванні ревматоїдного артриту, холециститу, безпліддя, остеопорозу.  Може надавати протизапальну дію. Також він використовується для лікування артриту, який викликає біль, набряк і скутість в суглобах. 
Корні лепехи до їх складу входить від 1,5 до 3% ефірної олії. У ньому присутні а-пінен, акорин, ароматичні сполуки, органічні кислоти, аскорбінова кислота, холін, дубильні речовини, крохмаль, йод, смоли, азарилальдегід, вітаміни B і C. Головними діючими компонентами є камфен, борнеол, камфора, сесквітерпени. Стимулюють роботу нейронів, оскільки в його складі присутній вітамін B4. Компонент має заспокійливий і нейропротекторний вплив на організм. Вони здатні розширювати судини, усувати спазми в м'язах і внутрішніх органах, нормалізують роботу нервової системи і відрізняються помірними болезаспокійливими властивостями.
Трава астрагалу шерстистоквіткового розширює периферійні, коронарні та ниркові судини, знижує кров’яний тиск, збільшує амплітуду скорочень серця. Настої та відвари з астрагала дієві при серцево-судинній недостатності та гіпертонічній хворобі з проявами стенокардії.
Квіти акації (робінії) в якості ефективного спазмолітичного, сечогінного, жовчогінного, заспокійливого, кровоспинного, жарознижувального, гіпотензивного, протизапального та загоювального засобу. Підвищує захисні сили організму, надає загальнозміцнювальну дію.
Социальный сайт Амрита проводит Бесплатную консультацию и Доставку по Всей Украине Новой Почтой от 250 грн- Подарок, от 500 грн. -Бесплатная доставка.
http://amrita.net.ua
Звонки по Украине:
067 66 194 30; (099)947-56-70 ; 063 411 44 07;

Фотографії

подивитися

Коментарі

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…