Постільна білизна 5 в 1


Klarens60
Тип оголошення: продаж
Регіон:Украина, Львов
Продавець: Klarens60
Дата розміщення:19.08.2022
Ціна:32 000 грн.

Опис

Основні функції функціонального постільної білизни серії "Оздоровчий текстиль FOHOW":
1. Значно поліпшується мікроциркуляція крові в організмі;
ефективна профілактика і засіб допоміжної терапії багатьох захворювань, які можуть з'явитися в результаті порушень мікроциркуляції крові.
це:
Серцево-судинні захворювання;
гіпертонія;
Хвороби судин головного мозку;
Цукровий діабет;
Ревматичний артрит;
пухлини;
Інші хвороби.
2. Поліпшується обмін речовин, знімається втома, відновлюються фізичні функції організму.
3. Нагромаджує і зберігає тепло.
4. Підвищується активність клітин, значно зміцнюється імунітет організму.
5. Відкриваються енергетичні канали, зникають усілякі болі.
6. Бактеріостатична і протизапальна дія, знімається набряклість.

З чого ж зроблено білизна
Оздоровча білизна виготовляється за особливою технологією з дуже якісного функціонального матеріалу. Наприклад, внутрішня подстежка підодіяльника і ковдри зроблені з текстилю. При цьому використовуються спеціальні функціональні волокна, які виконані на основі різних мінеральних кристалів. Всі постільні приналежності служать як допоміжна терапія і запобігають виникненню багатьох хвороб, які пов'язані в тій чи іншій мірі з патологіями мікроциркуляції крові.
Дизайн і стиль постільної білизни розроблені європейськими фахівцями. Усі речі оригінального фасону, і мають високий люкс-рівень комфорту. За допомогою комплекту Ви не тільки отримаєте високоякісний сон, а й завдяки чудесам і досягненням сучасної науки, отримаєте уві сні відпочинок і повністю розслабитеся. Здоровий сон буде служити надійною профілактикою і засобом додаткового лікування таких хвороб як: гіпертонія, інсульт, ревматичний артрит, пухлини, холод в кінцівках та ін. Під час приємного сну Ви будете легко і з комфортом відновлювати своє здоров'я.
Постільна білизна також впливає :
Забезпечення природної ізоляції тепла, яке виділяється людським організмом уві сні;
Запобігання проникнення поту в тканину простирадла;
Підтримка теплового балансу тіла;
Зняття дратівливості;
Повернення людині гарного настрою.

Характеристика постільної білизни :
1. Функціональний шар, контактуючи з людським тілом, викликає п`єзоелектричний і пьезотермічний вплив, тобто утворюються інфрачервоне довгохвильове випромінювання (довжина хвилі 4-14 мкм.), іони негативного заряду. Випромінювальна здатність інфрачервоних променів більше 86%, це дає можливість прискорити мікроциркуляцію в покривах тіла людини, і прискорити процеси метаболізму. Аніони ж очищають повітря і залужують організм.
2. Всі складові комплекту зроблені з високоякісної бавовни і візерункового шовку, завдяки чому білизна має абсорбуючі властивості поту і вологи, відмінно провітрюється і захищає шкіру. Вся білизна на дотик м'яка, затишна, блискуча і якісна. Ковдра золотисто-жовтого кольору, що надає всьому комплекту білизни вишуканості та елегантності.

Комплектація:
1. Простирадло 1 шт.

2. Підковдра 1шт.

3. Наволочка 2 шт.

4. Ковдра 1шт.


Догляд за постільною білизною Фохоу:
Способи прання:
Білизна FOHOW може пратися і вручну, і в пральних машинах. При пранні не можна користуватися лужним милом, пральним порошком та іншими детерсивами. Можна користуватися кондиціонером-ополіскувачем або рідким пральним порошком. Температура води при пранні не повинна бути вище 30 ° С. Віджимання в центрифузі не рекомендований.

Сушка білизни:
Після того як білизна випрана не потрібно:
Віджимати білизну скручуванням;
Сушити під відкритими променями сонця;
Користуватися сушильних апаратом.
Потрібно спершу трохи струснути білизну, а потім помістити в прохолодне місце, яке добре провітрюється. Не допускати, щоб на внутрішню або зовнішню сторону потрапляли прямі сонячні промені, тому що ультрафіолетові промені легко потраплять всередину тканини, що викличе пожовтіння, вицвітання і старіння тканини.

Прасування оздоровчого білизни:
Прасувати постільну лікувальну білизну потрібно, використовуючи середню температуру (близько 140 ° С). При більш високій температурі праски може призвести до пошкодження тканини і навіть її обвуглюванню. Слід уникати прямого контакту праски з тканиною, щоб уникнути вицвітання тканини. Не користуватися розпилювачем води, щоб не утворювалися мокрі плями.

Фотографії

подивитися
подивитися

Коментарі

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…