Стільниця для столу квадратна вологостійка Верзаліт (Werzalit) 800Х800 мм.


Vitalya1977
Тип оголошення: продаж
Регіон:Украина, Киев
Продавець: Vitalya1977
Дата розміщення:25.09.2023
Ціна:2 180 грн.

Опис

АКЦІЯ!!! Безкоштовна доставка по Україні!!!Стільниця квадратна вологостійка для столу Верзаліт 800х800 мм.Стільниця для столу Werzalit - це відмінний вибір для тих, хто цінує оригінальність і якість , надійність і доступну ціну, а також великий вибір декорів як під різну деревину, мармур, одноколірні варіанти і з різним декором.Werzalit – стільниці нового покоління. Вони здатні зробити оформлення приміщення вишуканим, стильним, респектабельним, оригінальним. На додаток до пишності стилістичного значення вони здатні порадувати високою якістю. Основою виробництва таких стільниць виступає запатентована та неймовірно оригінальна методика. Використовуються дрібні дерев'яні стружки, спеціальна високоякісна смола. Отримана суміш піддається обробці впливом високої температури та тиску. У результаті виходить якісний матеріал литого формату. Відсутність швів та високий рівень гладкості – основа високої гігієнічності.Верзалітова вологостійка стільниця для столу має відмінні характеристики і функціональність, які дозволяють використовувати ці стільниці для столів як у фаст фудах, їдальнях, готелях, банкетних залах, в домашніх умовах і навіть на вулиці для літніх майданчиків.

- Товщина стільниці 20,5 мм. / товщина по борту 35 мм.

- Вага 11 кг.Квадратна стільниця верзалітова вологостійка ( Werzalit ) для підприємств громадського харчування. Великий вибір форм, кольорів і розмірів.Не сприйнятливий до вологи;
Морозостійкий до -50°С;
Жаростійкий до +90°С, короткочасно до +180°С;
Високопрочен;
Стійкий до пошкоджень;
Стійкий до впливу ультрафіолету;
Стійкий до попелу від сигарет;
Стійкий до виникнення плям від харчових продуктів, у тому числі лимона;
Стійкий до будь-яких миючих засобів в тому числі що містять хлор;
Приємний на дотик, володіє теплом деревини;
Екологічно чистий продукт


Строк поставки 1-3 днів, залежно від наявності товару на складі постачальника.
Є можливість поставки стільниць для столів верзалітових виробництва Німеччини і Топаліт Австрія, термін доставки 1-5 днів при наявності товару на складі - при цьому ціна уточнюється на момент замовлення.Доставка по Україні кур'єрськими службами.

* Безкоштовна доставка - при покупці більше 4 шт.

Купуючи більше 10 шт. ціни обговорюються індивідуально.

Фотографії

подивитися
подивитися
подивитися
подивитися

Коментарі

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…