Довідка про доходи, довідка з роботи, довідка для навчання


Тип оголошення: пропозиція
Регіон:Украина, Киев
Пропонує: Сергій
Дата розміщення:15.07.2024
Ціна:1 грн.

Опис

Вам потрібно купити довідку про доходи, довідку з місця роботи, довідку для кредиту, довідку для візи, довідку для опікунства, довідку для соцзахисту, довідку про стан рахунку в банку, або довідку про працевлаштування чи довідку для навчання? – Наші спеціалісти із радістю допоможуть Вам у цьому, не завжди простому питанні, для вирішення певних потреб, які склалися у поточний час швидко, оперативно, та без зайвих стресів та з гарантією. Звернувшись до нас, Ви безкоштовно отримаєте консультацію та пораду, як правильно слід все зробити, адже наш досвід нараховує вже більше десяти років на ринку по наданню подібних послуг.

Ми гарантуємо, що звернувшись до нас, всі довідки будуть внесені в реєстр організацій та буде повне супроводження по телефону, якщо буде певний запит. Також, працюємо по всій території України, окрім в окупованих територіях.
Для нас важливий кожен клієнт, тому всі дані та вся інформація буде суто у рамках наших ділових відносинах та не буде передаватись третім сторонам.
Ціну за довідку, будь ласка, уточнюйте у оператора за номером телефону, який вказаний в шапці в сайту, тому що ціни різні, в залежності від того, яка саме довідка Вам потрібна. Гроші наперед ми не беремо та ніяких передоплат теж. Повна оплата при отриманні, та при повній перевірці. Термін виконання – доба-дві, залежить від терміну доставки транспортної компанії.

Коментарі

Сергій

1

15.07.24 12:28

https://rmds.com.ua/

Відповісти | з цитатою


 

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…